Jolana Dvořáková, Sazená 10, 27324 Velvary, Czech Republic  
T:00420732189760, 00420315720171, e-mail: ladycabern@seznam.cz

2008      S bolestí v srdci jsme se dne 25. listopadu 2008 rozloučili s naší milovanou Cathynkou, naší první velkou psí láskou, úžasnou společnicí, kamarádkou, velkým mazlem s ohromným srdcem, která vnesla do našeho života mnoho radosti, spousty nového a krásného. Uvedla nás do světa kynologie, kde jsme po jejím boku poznali nové kamarády a přátele a kde jsme společně prožili nezapomenutelné chvíle.
         Kačka tiše usnula v našem objetí a na cestu za duhový most do psího nebe se vydala ve věku 4,5 roku po dlouhé a nepřekonatelné nemoci imunitního systému, se kterou do poslední chvíle neuvěřitelně bojovala.
         Bouřlivé vítání doprovázené psím zpěvem, dovádění ve sněhu, hraní s míčkem, taneční kreace, jedinečné prošení, to vše patřilo k naší milované Kačence – dámě se zkříženými tlapkami,  která dala jméno naší chovatelské stanici.
         „Cathynko, moc se nám po Tobě stýská, děkujeme Ti za krásné chvíle s Tebou, nikdy na Tebe nezapomeneme...“

22. 11. 2008
Setkání štěňátek v Žižicích
S Klaruškou a Cituškou jsme prožili několik velmi pohodových hodin na cvičáku v Žižicích, spolu s jejich kamarády z vrhů J a K Queen Elsa a několika dalšími štěňaty.
Tímto děkujeme kamarádům Tyslíkům (Monika a Libor Tyslovi) za jejich pohotovou fotogalerii a přidáváme na ni odkaz.
16. 11. 2008
MVP Praha
Klara Violette Queen Elsa - tř. štěňat - nadějná 3
Cita ze Slunného dvora - tř. dorostu - nadějná

Přinášíme malou fotogalerii z výstavy, kam jsme se vydali se spoustou kamarádů a bylo tam fajn.
08. 09. 2008
Cituška se zúčastnila prvních výstav. Byla velmi šikovná. Z výsledků a hodnocení máme velkou radost
31.8. MVP Mladá Boleslav - třída dorostu - nadějná 4 - rozhodčí Andraš Polgar
6.9. KVP Rybníky - třída dorostu - velmi nadějná 2 s krásným posudkem - rozhodčí Vladimír ADLT
29. 08. 2008

Dlouho očekávany den nastal. Přivezli jsme si našeho nového čelna rodiny - Klaru Violette z chovatelské stanice Queen Elsa.
Přivítání bylo velmi krásné a bouřlivé. Především naše 6-ti měsíční fenka Cita se jí okamžitě ujala a stala se pro Klarušku velkou společnicí a vychovatelkou.
Přinášíme pár fotografií z podvečerního odjezdu a fotogalerii z prvního týdne doma.


s Klaruškou

co to je?

pa, pa, pa...

mamko jedeme
24. 08. 2008
Prožili jsme báječných čtrnáct dní na letním výcvikovém táboře v Roudné, který byl tentokrát pojat vánočně. Měli jsme Štědrý večer, Silvestra, dokonce přišel i Mikuláš, zimní olympijské hry, maškarní, Miss Šereda, Zlatý tučňák, Štěk Trek, výstavu, výcvik, zkoušky, přednášky, ukázky vodní záchranařiny, canisterapii... prostě nabitý program. Jak to tam vypadalo Vám napoví fotogalerie. Už teď se těšíme na příští ročník :-).
31. 07. 2008
Byli jsme se potěšit se štěňátky v chovatelské stanici Queen Elsa. Odtud si brzy přivezeme nový přírůstek do naší rodiny - fenečku, kterou jsme pojmenovali Klara Violette (Fialka)
22. 07. 2008
Přinášíme novou FOTOGALERII naší Citušky ..... jak nám pěkně roste, kterou jsme nazvali "Cituška 3 - 5 měsíců". Tady můžete také vidět, jak byla šikovná v pražském provozu a ve vlaku a tramvaji.
17. 06. 2008
Dnes slaví Ambruška z Milešovské salaše - maminka naší Cathy - svoje 9. narozeniny.
Ambrušce moc, moc gratulujeme a přejeme jí ještě spoustu krásných chvil se svojí rodinou.
Přinášíme malou FOTOGALERII Ambrušky s dortem.
11.6. 2008
Třída štěňátek při výcviku. S Cituškou a také její sestřičkou Conynkou jsme krásně cvičili v psí školičce. Vzájemná socializace mezi štěňaty při slalomu v řadě. Učení přivolání. Také jsme se učili si hezky lehnout a zůstat ležet (příprava na cvik odložení). Při přecházení nepříjemného materiálu ještě pomocníci metali koštětem a mávali slunečníkem. Byli jsme moc šikovné a statčné.
07.6. 2008
Dětský den v Beřovicích - spolu s našimi kamarády z kynologické organizace v Žižicích a ze psí školy Elsa jsme vyrazili na ukázku výcviku se psy do Beřovic, nedaleké vesničky, kam nás pozvala jedna kamarádka, která je také členkou ZKO Žižice. Přinášíme malou fotogalerii z ukázky na dětském dnu.
18.5. 2008
Cita nám roste - přidána nová fotogalerie pod názvem: od narození do 3 měsíců.
16.5. 2008
Přidána nová FOTOGALERIE

01.-04.5. 2008
Přinášíme první fotogalerii, pod názvem:
"z Dvořákovic foťáku"
26.04.2008
Cituška je doma...
V pátek 25. dubna 2008 jsme si přivezli z chovatelské stanice Ze slunného dvora neteřinku Cathy - Citu.
Přinášíme první fotky Citušky z prvních dní v novém domově.
duben
2008
Naše Cathynka začala mít, asi před dvěma měsíci, problémy s játry a ledvinami. Je stále v léčení a protože si nejsme jisti, zda je možné do budoucna úplné vyléčení, raději jsme s ní přestali plánovat štěňátka.
Jelikož jsme se však na holčičku po naší Cathy moc těšili, využili jsme lákavé příležitosti, že má nádherná štěňátka její sestřička Connie a rozhodli jsme rozšířit naši rodinu o dalšího člena a sice krásnou psí holčičku Citu ze Slunného dvora.