Jolana Dvořáková, Sazená 10, 27324 Velvary, Czech Republic  
T:00420732189760, 00420315720171, e-mail: ladycabern@seznam.cz16.5.2004 - 25.11.2008

K mému představení pro začátek dvě fotogalerie:
1. Z rodného hnízda až do dospělosti - TO JSEM JÁ
2. Je ze mě psí dáma - JSOU MI TŘI ROKY A JSEM      "DOSPĚLÁ"
3. Můj první krátký taneček s Ditkou - JE ZE MĚ TANEČNICE

To jsem já, Cathy, Ketýsek, Kačka a když se mi zadaří, tak Káča, Kačena, Kéét...., ale to jen zřídka. Narodila jsem se 16. 5. 2004 v chov. stanici Queen Elsa ze spojeni Ambry z Milešovské salaše a ICH. Certa z Deikowej doliny. Jsem prvorozená a říkali mi "holčička bez mašličky"...a to jsou moji sourozenci.

Taky jsem prvním pejskem a právoplatným členem mojí lidské smečky, která mne od malička trpelivě učila, jak se chovat v lidském světě, co smím a co ne, aby mě mohli brát všude s sebou. A já na výlety jezdím mooc ráda.
Na cvičáku mi to jde dobře...jsem totiž mlsná tlamička. V roce 2007 jsem s paničkou Jolanou složila zkoušky poslušnosti. Moje mladší panička Dita mě učí tančit - ohromná sranda a těch pamlsků...

Páneček Ivan mě také úspěšně vystavuje. Adámek se se mnou rád přetahuje a Ivanka o muj huňatý kožich ráda pečuje. Já na oplátku naučila je, že důslednost se vyplácí při výchově nejen čtyřnohých kamarádů. Přesvědčila je, že Berňák do postele přece jen občas patří a seznámila je se spoustou bezva nových kamarádů, dvounohých i čtyřnohých, se kterými si užíváme spousty legrace na dovolených a ve volných chvílích. A to jsou oni, má milovaná rodina, na kterou trpelivě čekám, než se vrátí ze školy a práce, aniž bych cokoliv poničila. Kterou horlivě vítám a ve spánku pečlivě hlídám a vím, že mi mou poslušnost oplatí dlouhou procházkou a hrou s míčkem, který tak miluji. Jsem velkým mazlem celé naší rodiny a nejšťastnější jsem, když je celá pohromadě.